Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van 2 millió félretett pénzem,...

Van 2 millió félretett pénzem, és havonta legalább 500 ezret tudok beletenni, szeretném ha kamatozna, tudnátok adni tippet, melyik banknál stb?

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
1-3%-ot minden bank megad.
2018. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
havi 20%-ért adok jó tippeket, tanácsadó vagyok.
2018. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
alacsony kockázatú 1-2 éves betétek bármelyik banknál 1-2% kamattal.
2018. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Én ilyen banki lekötésekbe nem mennék bele mert annyira keveset fizet, plusz a kezelési költség hogy egyszerűen nem éri meg! Én annyit tennék a helyedben hogy egy bankszámlán tárolnám a pénzt, igaz nem lesz belőle pluszom, de legalább ott van, és ha tényleg tudok hozzá csapni havi szinten 500 ezret akkor egy év múlva már egy valamire való lakást lehet belőle vásárolni amit ki lehet adni albérletbe, és abból lesz szép kis plusz bevétel. Aztán ha megszorulsz még mindig eladhatod azt a lakást vagy ugyanannyiért vagy többért, és a befolyt albérletdíj plusz a lakás ára már azért nem rossz összeg, én szerintem.


Én személy szerint ezt így gondolom, még ebbe van némi profit szerzés, de persze alapos utánajárás kell hogy hol érdemes venni lakást ahol jó drágán ki lehet adni albérletbe amire lenne is igény. Egyetemek közelében mondjuk drágák alapból a lakások, de némi szerencsével ki lehet fogni jó áron jó lakást amit aztán ki lehet adni.

2018. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Végül is jogos, ha a spórolt vagyonodat havi szinten 500ezer Ft-al tudod gyarapítani, akkor tök felesleges lekötni 1-2%-os kamatokért.
2018. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 éves származtatott alapok cib, de jobban tennéd, ha a bankodban kérnél kiemelt ügyfél státuszt, akkor a banki tanácsadó megkeres ajánlatokkal
2018. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm

:)

2018. nov. 4. 18:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Számlán nem érdemes lekötni.
2018. nov. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gránit 2,5% kamatot ad 1 évre, nincs semmi feltétele csak hogy legyen a banknál bankkártyád, idő előtt feltörve is ad kamatot.


De állampapírba raknám nem bankba, PMÁP 3,8% kamat jelenleg, lejárat előtt is kivehető.

2018. nov. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is lakásba fektetném a pénzemet a helyedben. Akár némi hitelt is felvennék erre, hiszen a lakás rövid idő alatt ki fogja fizetni saját magát és néhány év múlva már hasznot fog termelni. Havi 100-120 ezres hozamot pedig semmilyen másmilyen befektetés nem fog adni. Tény, hogy ez hosszútávú befektetés...
2018. nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!