Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyák közötti átutalás?

Bankkártyák közötti átutalás?

Figyelt kérdés
A minap érkezett be hozzám egy össeg bankkártyák közötti átutalással és 2x érkezett meg. 30.000ft-rol volt szo de 60.000ft érkezett meg. Ez mi? :D
2018. nov. 7. 07:24
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
OTP-bankon belül van egy ilyen lehetőség, hogy "bankkártyák közti átutalás". Hogy miért pont így van megoldva, azt nem tudom, de ez azért jó, mert ez az, ami banki időn kívül is azonnali átutalás. Ha kétszer érkezett meg, akkor kétszer indíthatták el. Ha a megbeszélt összeg csak az egyik volt, akkor egyeztess a másik féllel és küldd vissza neki. Ha a megegyezéses felüli összeget elköltöd, az lopásnak fog számítani.
2018. nov. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
30.000ft van lekönyvelve de 60.000ft áll rendelkezésre. Tehát ezért nem értem én ezt. Visszaküldeni nem tudom mert ez egy Ewallet-ból való pénz volt amit magamnak utaltam ki.
2018. nov. 7. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!