Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior bankkártya igénylés?

OTP Junior bankkártya igénylés?

Figyelt kérdés

Hol és hogyan lehet OTP Junior bakkártyát igényelni?

Melyik kártyát ajánljátok?


18 éves vagyok, ez lenne az első kártyám, havonta egy kisebb összeget tennék fel, és online vásárolnék belőle.


Próbáltam Online igényelni, de valami bankszámlaszámot is meg kellett adni, amim nincs (mert honnan is lenne?).

Szóval hogyan lehet ezt igényelni?


Válaszokat előre is köszönöm. :)



2018. nov. 7. 19:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Illetve ez mennyire ingyenes?

Mindig az marad?

2018. nov. 7. 19:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 18, személyesen intézheted bármelyik fiókban. Az ügyintéző meg válaszol minden kérdésedre.
2018. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először bankszámlát kell nyitni, ennek a neve az OTP Junior, és ehhez tudsz bankkártyát igényelni. Ahogy itt már előttem kismillióan leírták, a pénz a számládon lesz, nem a kártyádon. A kártya azért kell, hogy hozzáférj a számlán lévő pénzhez.
2018. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Illetve ez mennyire ingyenes?"


Ha nem kérsz hozzá (teljesértékű) netbankot és SMS értesítéseket akkor ingyenes jelenleg 24 éves korig vagy amíg nem változtatnak rajta.

2018. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


#4 Ha 1 évig nem történik egyenleg változás a számlán, akkor törlik vagy valami minuszt csinálnak nekem?

2018. nov. 8. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!