Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Értékpapír számláról...

OTP Értékpapír számláról tudok kivenni pénzt?

Figyelt kérdés
Szüleimtől kaptam egy nagyobb összeget, amit még nem akartam felhasználni azonnalezért azt ajánlották, tegyem értékpapírba. Viszont most szükségem lenne belőle x összegre. Van rá mód hogy valamennyi összeget levegyek róla? Esetleg meg kell szüntetnem hozzá vagy megoldható anélkül és a többi pénz ugyanúgy rajta marad? Hogy működik ez?
2018. nov. 7. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen értékpapírba van, de jellemzően visszaválthatsz belőle valamennyit, de úgynevezett T+3-ban van, ami azt jelenti, hogy a visszaváltás után 3 munkanappal jelenik meg a számládon.


Vannak az OTP-nek saját befektetési jegyei, ezek akár azonnal is megjelenhetnek.

2018. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ah igen ezt elfelejtettem, egyéves magyar állampapírról van szó.
2018. nov. 7. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!