Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elnyelte az automata a kártyám...

Elnyelte az automata a kártyámat?!

Figyelt kérdés
A mai napon elnyelte az automata a kártyámat! és én nemet nemetorszagban vagyok a kártyám pedig magyar! Mi ilyenkor a tehendő???

2018. nov. 14. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mnj a bankba és kérj segítséget!
2018. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a rossz hír, hogy ezt a kártyát már semmiképp sem kapod vissza. Hívd fel a bankod mindenképp, érdeklődj náluk, hogy mi történt, velem ez 2x történt meg, egyszer a kártyán lévő chip volt hibás, másodszorra pedig gyanús volt a banknak, hogy hirtelen külföldről vennék fel pénzt és azonnal letiltották. Kérned kell új bankkártyát, amit majd postáznak az állandó címedre. Addig pedig próbálj pénzhez jutni - például online bankingen keresztül utalj magadnak pénzt a Western unionhoz és vedd fel készpénzben egy hozzád közeli fiókban (én így oldottam meg), vagy kérj meg valakit, hogy segítsen ki.
2018. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hello ,otp banknál vagyok és ha bemegyek az nem jo????
2018. nov. 14. 16:54
 4/8 TappancsMancs ***** válasza:
Hát ha van Németországban OTP fiók akkor az jó lesz.
2018. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:
Ja még egy. Nyilván bemehetsz az ATM bankjához is, sőt ők azok akik ténylegesen vissza tudják adni. Nem akarják megtartani a kártyádat nyugi. Ha nem elég hívd fel az itteni OTP számot is, hogy mi a teendő.
2018. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában ha a saját bankod atm-je veszi be akkor visszaadják, más esetben megsemmisítik a kártyát, tehát valszeg a tiéddel az utóbbi történt. Otp-vel kell vmilyen módon felvenned a kapcsolatot h küldjenek új kártyát.
2018. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
Joguk van megsemmisíteni más tulajdonát? Ez meglepő.
2018. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt biztonsági okokból csinálják.
2018. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!