Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek a Budapest...

Mi a véleményetek a Budapest bank hitelkártyáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Férjem igényelt hitelkártyát.

Azt mondták megszorulás esetén jól jön, majd vissza rakjuk rá és kész. Csak akkor kamatol ha pénzt veszünk le róla. Vásárlással semmi kamat, vissza tesszük rá az adott összeget, amit levásároltunk. Mit gondoltok, nem becsapós?


2018. nov. 23. 14:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom aktuális-e még a kérdés. Itt sokan szerintem nem is tudják mit beszélnek, csak osztják az észt. Mi egy TV vásárlásához igényeltük szintén tescoban szintén BBos hitelkártyát. A "törlesztéssel" számolva minden hónapban valóban kamatmentes egy évig, sőt tescoban való vásárlás esetében valamennyi % visszajön. Arra kell figyelni, hogy a havi minimum részlet amire szerződést kötöttetek vissza legyen fizetve, különben fizetned kell amolyan késedelmi kamatot. Egy év múlva pedig megszüntetni. Nem kötelező megszüntetni, de egy éven túl a hitelkeretedből felhasznált összeg után már számol fel THM-et meg mindenféle kamatot. Szóval nem ördögtől való dolgok a hitelkártyák, de annak éri meg, aki tudatosan használja és sokat fizet bankkártyával. Nekem van OTP-s hitelkártyám, arról csoportos beszedéssel havi kb 100.000.- megy, amit én töltök rá. Ezután az összeg után pedig kapok valamennyi visszatérítést. Némely boltokban, mol kúton, stb... plusz %kedvezmény van. Ezek év végén visszajönnek, nekem olyan 20-30 ezer között jön vissza. De hozzátartozik, hogy nincs kimerítve a hitelkeret róla. Szóval nagyon okosan kell csinálni (bár most az OTP egy csomó kedvezményt most elvett, szóval elgondolkodtam h megszüntessem-e).
2019. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!