Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Online szerencsejáték esetembe...

Online szerencsejáték esetemben befolyásolhatja a hitelkérelmet? (Bővebben alul. )

Figyelt kérdés
Párommal egy 16 milliós ingatlan megvásárlása előtt állunk. K&H banknál szeretnénk ehhez hitelt igényelni. Előminősítés már megvolt, ott mindent rendben találtak. (Bankszámla kivonatot itt nem kértek még.) Párom lenne az adós, én az adóstárs. Keresetünk mindkettőnknek fejenként átlag 300 ezer forint. Az én bankszámla kivonatomon szerepel online szerencsejátékra költött összeg. (Sportfogadás.) Havi átlag 10-15 ezer forintról van szó. A kérdésem az volna, ez miatt elutasíthatják a hitelkérelmemet? Vagy ez annyira még nem számottevő a banknál? Van valakinek esetleg tapasztalata?

2018. nov. 29. 19:05
 1/2 kapo1588 ***** válasza:
Ismerősöm fundamentanal vett fel hitelt ott nem volt ez gond. Viszont én úgy tudom hogy a kh az egyik legkekeckedosebb bank szóval a helyedben én előzetesen rakerdeznek a bankfiokba!
2018. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jelentős összeg, de valóban nem szeretik a bankok.
2018. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!