Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a Paxumról, esetleg az Epaymentsről?

Figyelt kérdés

A munkahelyem miatt valamelyiket használnom kellene. Sajnos csak ez a kettő jöhet szóba, nekem vannak fenttartásaim velük, mert egy harmadik félen keresztül jönne a pénzem, és ez szerintem nem az igazi. Vannak tapasztalatok!?

Köszönöm!



2018. dec. 10. 01:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Paxum ad kártyát, amivel hozzáférsz a pénzedhez, viszont azért előre levonják a 45 dolláros éves díjat, és több helyen olvastam, hogy hónapokig kellett várni, hogy megérkezzen. Ha meg is érkezett, sokszor volt vele gond. Nem működött, ismeretlen okból letiltották, stb.

Epaymentsnél nincs kártya.


Szerintem mindkét szolgáltatónál akkor jársz a legjobban, ha inkább számlára utaltatod a pénzed, ehhez viszont szükséged lesz egy euro számlára, ha olcsón akarod megúszni.

Paxumnál 5USD (illetve ennek megfelelő Euro) az EFT utalás díja, Epayments-nél 0,5 EUR, viszont 50 Euro a minimum, amit kiutaltathatsz. Ha dollárban érkezne a pénzed, ezt előbb a Paxum-on illetve az Epayments-en belül át kell váltanod Euro-ra.


Én eddig Paxum-ot használtam, most váltottam az Epayments-re, mert nekem több cégtől jön kifizetésem és utalásonként az az 5 dollár már elég tetemes összeg volt. Egyébként egyik közvetítővel se volt gondom, minden alkalommal 2 munkanapon belül a számlámon volt a pénz.

Van még mind a két közvetítőnél lehetőség közvetlenül kártyára kérni a pénzt, ez valamivel drágább, viszont lehet, hogy gyorsabb. Még nem próbálkoztam vele.

Epayments-nek van mobil app-ja is.

2018. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!