Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most tényleg december 15. -én...

Most tényleg december 15. -én utalják a diákhitel 1 következő részletét?

Figyelt kérdés

Mert a diákhitel.hu webes oldalának alján a következő szerepel:



FONTOSABB DÁTUMOK


A következő Diákhitel igénylési határidő:


2018. december 15.


A következő Diákhitel folyósítás időpontja:


2018. december 15.


Namármost olvastam interneten hogy december 15.-e munkanapra (szombati munkanap) esik. Viszont az OTP Bank oldalán a következő szerepel:

"Változások a hétvégéhez kapcsolódóan


2018. december 14-én (pénteken) az OTP Bank szerdai munkarend szerint működik. A megbízások benyújtási határidejére a hétköznapi banki munkanapokra vonatkozó időpontok érvényesek. Részletek a lakossági/kereskedelmi banki ügyfelek részére nyújtott OTPdirekt szolgáltatásokról című hirdetményekben.

A postai kifizetési utalványok benyújtására pénteki napokon – munkarendtől függetlenül – a pénteki napokra meghatározott időpontig (13:00-ig) van lehetőség.


2018. december 15-én (szombaton) a megbízások benyújtási határidejére a szombati banki munkanapokra vonatkozó időpontok érvényesek."


Nagyon nagy bajba lennék ha december 15.-én nem tudnám kifizetni a lakbért......hanem mondjuk csak december 17.-én érkezne meg a pénz.


2018. dec. 13. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
15.-én megerkezik legkésőbb, de inkább 14.-e lesz.
2018. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!