Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Át tudom innen külföldről...

Át tudom innen külföldről állítani a vásárlási limitem, ha nincs netbankom?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldön dolgozok, és élek, netbankom nincs, júniusban megyek haza Magyarországra.

Autó vásárlás előtt állok, és utalnom kell majd nagyobb összeget, de napi limitem 150.000 forint, szerintetek telefonon el lehet intézni az OTP-vel?


2018. dec. 19. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van telebank szerződésed akkor minden bizonnyal meg fogod tudni emelni telefonon keresztül a bankkartyád készpénzfelvételi limitjét.
2018. dec. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha nincs netbankod, akkor hogy akarsz (külföldről) utalni?
2018. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos a történet úgy van, hogy venni szeretnénk itt egy autót, de csak a barátnőmnek van netbankja, ez rendben is van, ő át is utalná nekem a pénzt, csak mivel az én keretem 150. 000 forint így nehez lesz bármi is venni 🙂
2018. dec. 19. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!