Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha December 21edikén utaltak...

Ha December 21edikén utaltak pénzt, és még nem jött meg, azt már januárig meg sem kapom?

Figyelt kérdés
December 21edikén utaltak nekem, és azóta se jött meg (ma van december 23). Ha jól tudom, december 24 az munkanap, viszont nem hiszem, hogy aznap történnének banki utalások, viszont olyan 27-28 körül van rá esély, hogy megjön? Vagy teljesen zárva tartanak az ünnepek alatt?

2018. dec. 23. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A következő munkanap csütörtökön lesz. Akkor kapod meg a pénzt, ha belföldről jön.
2018. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
24-e áthelyezett pihenőnap, ünnep és hétvége alatt soha nincsen utalás továbbra sem, majd 27-én megkapod, ha belföldi forint számláról utaltak neked.
2018. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!