Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki megszerezte a bankkárty...

Valaki megszerezte a bankkártya adataimat.200 000 ft-os kár ért. Valóban visszaadja a pénzt a bank?

Figyelt kérdés

Arra lettem figyelmes hogy jönnek az sms ek a telefonomra. Azonnal letiltattam a kártyát, de sajnos amig kerestem a telefonszámot már teljesen leürítették a számlám. Másnap voltam a rendőrségen feljelentést tenni, de még nem készítették el a jegyzőkönyvet. A bankommal még nem tudok beszélni csak csütörtökön.Nem akarom elhinni , hogy a bankom megtéríti a kárt. Mit tudnátok még tanácsolni? Mire figyeljek?

Válaszokat előre is köszönöm! Kellemes ünnepeket mindenkinek!


2018. dec. 25. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Debit vagy credit kártya volt?
2018. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hitelkártya. Credit.
2018. dec. 25. 20:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a te gondatlanságod következményeként szerezték meg az adatokat, akkor megtérítik a kárt.
2018. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bankodnak van telefonos ügyfélszolgálata
2018. dec. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Credit card esetén valószínűleg visszakapod a pénzed. Telebankkal mindenképpen beszélj
2018. dec. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TappancsMancs ***** válasza:

Legközelebb ilyen esetben a párod számlájára azonnal utald át az összes pénzedet online. Biztos megoldás.


Másik, hogy honnan rendeltél ahol nem megfelelő volt az oldal, vagy honnan szerezték meg az adataidat?

2018. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TappancsMancs ***** válasza:

Látom hitelkártya.


A letiltás telefonszáma meg legyen benne a telefonban, mert ha kell akkor gyorsan kell.

2018. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Innen rendeltem utoljára:


[link]

2018. dec. 26. 16:32
 9/9 TappancsMancs ***** válasza:
Ugyan nem tűnik egy nagy volumenű cégnek, de szerintem rendben van.
2018. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!