Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tehetnék? Rossz döntésünk...

Mit tehetnék? Rossz döntésünk miatt most a csőd szélén állunk.

Figyelt kérdés

A férjem kiment külföldre szerencsét próbálni, de sajnos nem jött be.150 ezres állást hagyott itt.Most 90-et keres. Ott tartunk, hogy ez az első hónap, amikor hiába dolgozik, nem elég a kölcsönökre és a rezsire a pénz, nemhogy a megélhetésre.

Én nem tudok munkát vállalni, mert 2 picivel vagyok itthon, és a mamák sem tudják megoldani, hogy tudjanak rájuk napi több órát, vagy egész éjjel figyelni.

Mert csak olyan munkát találnék, ami 12 órás, és vegyes műszakos.

Nem tudom mit tegyek. Tanácstalan vagyok. Ebben a hónapban 40 ezerrel kevesebb a pénz, mint ami az adósságra kellene.

Jövő hónapban már a duplája, és így tovább.

Férjem dolgozik, csak nem annyit keres, mint ezelőtt a rossz döntésünk előtt.


Lehet kérni a banktól halasztást? Vagy szüneteltetést? Legalább, míg helyre nem jövünk egy kicsit.

Nem szeretném elveszíteni a házunkat, mert nincs hová mennünk.


Kérem aki tud, segítsen, hogy mitévő legyek.

Előre is köszönöm.


2008. nov. 7. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A bank nem fog kivételezni. DE az önkormányzattól kérhettek rendszeres vagy egyszeri szoc segélyt illetve rendszeres gyermekvédelmi támogatást. A kérelemhez ami ált egy ürlap le kell írni, hogy mennyi jövedelemből éltek, mi a kiadásotok ( számlák hitelt törlesztő). Én anno mikor csak férjemnek volt munkája én meg GYES-n maradtan itthon a kicsivel és éppen annyi pénzünk volt,hogy az utolsó héten a hónapban kölcsön kellett kérjünk kértem segélyt. Pedig két diplomám van és volt előtte munkahelyem, de oda nem tudtam visszamenni. Ja és persze írd le,hogy bölcsi nincs, mert kicsik nem vették fel stb és a mamákat is. Nem szégyen ha meg nem lesz rá szükségetek ( úgy legyen) akkor szóltok,hogy köszi de már nem kell.
2008. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló a helyzet nálunk is, csak mi ráadásul még a BAR listán is szerepelünk. Találtatok már valami jó megoldást? Ha igen, osztd meg velem is.
2008. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia nem találtam még semmit, hitelkiváltó kölcsönön gondolkodtunk, de túl sok a hitel, és nem kapunk.

Most nézegetem a neten az otthonról végezhető munkákat, csak még nem döntöttem, meg félek is, hogy átverés az egész. Te is szólj, ha van megoldás.


Köszönöm az első kommentet is.

2008. nov. 12. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Megoldást még én sem találtam, de szólok, ha van valami...

Sok sikert és kitartást! (mindkettőnknek)

2008. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!