Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mibe érdemes fektetni 300....

Mibe érdemes fektetni 300. 000 forintot?

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 09:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%
Ekkora pénz esetén nem nagyon van értelme befektetésről beszélni.
2019. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
2019. jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem befektetesi osszeg, hanem apropenz. Kijon belole egy jogositvany (ha plusz orakat kell venni, talan meg keves is lesz), vagy egy nyelvtanfolyam. A havi banki koltsegek miatt meg szamlan se erdemes tartani, inkabb a parnacihaban.
2019. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Nekem ide adod én egy év alatt megduplázom.
2019. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Ettől kevesebből számítástechnikai webáruházat indítottam ( 200 ezer Ft ).


Ettől kicsit többől (400 ezer Ft) meg iskolabüfét, mindkettő éves 10 millió feletti bevétellel működik a mai napig.


Őstermelőit ennek töredékéből el lehet indítani, ahogy pl. pályázatíró, projektmenedzsment tevékenységet is, vagy webprogramozást. Ezek is gyorsan és jó megtérülő tevékenységek lehetnek, ha jól csinálod. (melléktevékenységnek megmaradtak nekem is az adószámos magánszemélyt leváltva )


Ettől függetlenül, egyiket sem javaslom megfelelő szakértelem nélkül.

2019. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4-es, ha meg kezességet vállalsz az "üzleti tervedért", és munkaügyiben megpályázza az önfoglalkoztatóvá válás támogatást a kérdező a terveddel, akkor meg a 300.000 Ft befektetés ötszörösét éritek el 2 hónap alatt :-)
2019. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hájaaa ***** válasza:

Bak Norbert

Iskola büfét mikor indítottál ekkora pénzből? Nem is a pénz a lényeg, hanem h hogy lehet oda bekerülni, ahol kb mindent a politika és a ki/kinek a kije irányít

2019. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pályázati úton, 2015 októberében. Most is vannak üres büfék, amikre nincs üzemeltető és keresnek,illetve van hogy már ki se írják, csak ha érdeklődik valaki utánuk, - pl. ha visszanézed a fenntartó honlapját és nem tett közzé nyertest, akkor az jó eséllyel eredménytelen volt. Igaz, a jobb helyek foglaltak 1-3-vagy 5 éves határozott idejű szerződéssel.


Nem a politikai elit, hanem a szakképzési centrumok írják ki a pályázatokat. Nekem sem volt kapcsolati tőkém hozzá, csak némiképp innovatív megoldásaim, meg szakértelmem a pályázathoz is meg a vendéglátáshoz is. ez bőven elég volt ahhoz, hogy nyerjek. Igaz utána vádoltak azzal, hogy biztos a kerületi parlamenti képviselő ismerőse vagyok :-) , közben meg a címet alig találtam meg mivel előtte egy évvel költöztünk a környékre.


Viszont ha bekerülsz és lesz x év üzemeltetési tapasztalatod, már a következő pályázatnál is figyelembe veszik, és plusz pontot jelent, ahogy az is ha a szakképzési centrum más iskolájára is pályázol de van élő szerződésed más tagintézménnyel is.


Szeptembertől lett volna lehetőségünk nekünk is mellé másikra, mivel kétszer írtak ki eredménytelenül egy középiskolát a szakképzési centrumnál, igaz csak 200 fő vagy az alatti, de végül más lett megvalósítva az idei évi fejlesztésekben nálam. Talán idén.

2019. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Balazs795 válasza:
Ez jó kis összefoglaló volt. Én is hasonló összegből indítottam büfét. Viszont ha nincs szakképesítésed, akkor el kell végezni egy tanfolyamot, ami még plusz kb. 200.000 Ft.
2019. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hájaaa ***** válasza:

Bak Norbert

Jó olvasni, hogy vannak itt üzletemberek és meg is osztják a gondolataikat tapasztalataikat. Gratulálok, és számomra sok ötletet adtál!

2019. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!