Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki járt már így kp felvéte...

Valaki járt már így kp felvételnél?

Figyelt kérdés

Venni akartam le pénzt. De az automata kevesebbet adott ki, mint amennyit kértem. Viszont a kért összeget vonta le a számlámról. Hívtam azonnala bankot, felvették a panaszt. Mondták, majd kimennek leszámolni a pénzt az automatában és ha jogos, jóváírják a különbséget.

Nos, elutasították a kérelmem. Szerintük az ügylet rendben lezajlott. Annyit adott amennyit levont.


Van bárki, aki ilyen peches, mint én? Elképzelhető, hogy utánam felvétkor valakinek többet adott ki?


Az automata panaszkodott, hogy vegyem ki a pénzt, még akkor is miután kivettem és már nem volt a kiadóban semmi.


Mit tudok tenni?

Van értelme fogy.védelmi panaszt tenni? Kamera felvételt ilyen esetekben megnézik, ha kérem? Hátha azon látszana, ahogy számolom a pénzt.


Tanácstalan vagyok. :(

Éppen éhezni nem fogok emiatt, mert szerencsére kevés kp-t tartok magamnál, de bosszantó ez az egész.



2019. jan. 15. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg személyesen bemennél a bankba panaszt tenni? Ez nem a te hibád szóval sztem ne hagyd annyiba! Ezer forint is pénz habár nem tudom mennyi a hiány!
2019. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából esélytelen, hogy az ATM rosszul számolja át a pénzt. Többször is leszámolja, stb. Az lehetséges, hogy preparálták a nyílást, de az nem a bank hibája
2019. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak tudnám hova a fenébe tűnt a 10.000 ft, amit elvileg megkaptam, csak mégsem.

Valaki csúnyán meglopott. És ez az ami igazán bosszant.

2019. jan. 15. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez Neked már csak a jövőben lesz segítség, de én épp az ilyen esetek miatt jól láthatóan azonnal megszámolom a pénzt, hogy a kamerában is látszódjon. Ha annyi, akkor lépek csak el az automatától.

Okosabb lett volna azonnal hívni az automatán lévő számot.

2019. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azonnal hívtam.

Soha nem jövök el addig amíg meg nem számolom. Csak az a baj, hogy nem tudom a kamera mennyire látja.

Ráadásul nem szoktam látványosan számolni, nehogy esetleg valaki kifigyeljen és lássa mennyit veszek le.


Azt bánom csak, hogy nem indítottam azonnal egy új tranzakciót 1000 ftra, hátha kiadta volna... csak ugye akkor az járt a fejemben, hogy nehogy a kártyám is oda legyen.



Amint észleltem a hiányt hívtam őket. Felvették a panaszom. Mást nem csináltak. Azt mondta a hölgy, hogy leszámolnak soron kívül és értesítenek.

Az utólagos értesítésben közölték, hogy nincs többlet az automatában és pénz visszahuzás sem történt...

2019. jan. 16. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!