Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mialapján számolják ki a...

Mialapján számolják ki a kölcsönt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sütgősen szükségem lenne legalább 1 millió forintra de 1,5 lenne a legideálisabb. 20 éves vagyok és már dolgozom. Bankokban mialapján számolják ki hogy mennyit vehetek fel? Van esélyem erre az összegre?

2019. jan. 16. 12:04
 1/7 anonim válasza:
A fizetesedtol fugg h mennyi, h van e egyeb hiteled, es h van e folyamatos munkaviszonyod.
2019. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Számtalan dologtól függ.

Van-e már hiteled, mióta van munkaviszonyod, a beépített profi kalkulátorokban sokszor a munkatípusnak is van egy súlyozó szerepe, ugye a munkabér összege, határozott vagy határozatlan szerződés, milyen levonások vannak a munkabéredből, stb.


Fel kell hívni vagy bemenni oda, ahol szeretnéd felvenni és választ fogsz kapni.

2019. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mire kell ennyi pénz?
2019. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mire kell?
2019. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Határazotlan munkaviszonyban vagyok,havonta nettó 200 ezer forintot keresek és eddig nem volt hitelem. Ez mellett van egy lakásom ami a nevemen van. Viszont csupán 20 éves vagyok, ez mennyire begfolyásolhatja? Mindenféleképp bemegyek, de legalább az alap információkkal képben szetenék lenni.



Nem szeretném ezt elmondani, lényeg hogy kb 1 hónapom van ezt az összeget összegyűjteni.

2019. jan. 16. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
De mire kell?
2019. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bankban is meg fogják kérdezni, mert attól is függ, hogy milyen típusú kölcsönt vehetsz fel és milyen osszegben
2019. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!