Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magnet bankkal kapcsolatos...

Magnet bankkal kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Főként azok tapasztalatai érdekelnek, akiknek ott van a folyószámlájuk.

De minden mást is szívesen olvasok.

Saját tapasztalat érdekel, nem városi legenda.



2019. jan. 23. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van náluk számlám, amit a netes vásárlások miatt nyitottam.

Teljesen korrekt minden:

- nincs számlavezetési díj, vagyis becsületkasszás, te állítod be, mennyi legyen. Beállíthatsz 0Ft-ot is.

- a kártyadíjat havonta vonják, a dombornyomott kártya díja 307Ft/hó

- van normális mobilalkalmazás, áttekinthető és stabil, nem is használom a netbankot

- a havi kétszeri max. 150e Ft felvétele nyilatkozat nélkül is ingyenes


Fiókjuk mondjuk nem sok helyen van, de igazából nem is kell, de momdom, én kvázi második banknak használom.

2019. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Nekem 3+ éve van számlám itt, azóta több ismerősöm, családtagom is átlépett. Csak azt sajnálom, hogy nem korábban váltottam...

A Csillag számlát érdemes megnyitni és ha megvan a havi x összegű jóváírás és két valamilyen átutalás, akkor át lehet váltani Gyémántra, aminek még jobbak a díjai. Idén gondolkodtam azon, hogy pár állandó átutalást átváltok kártyás fizetésre, hogy ingyen legyen, de szerencsére előtte megnéztem az aktuális hirdetményt és kiderült, hogy annyira lecsökkentek az átutalási díjak, ráták, hogy egyszerűen nem érdemes váltani azért a pár forintért. ( [link] )

Mondjuk én elég sok dologért panaszkodtam már, volt egyszer, hogy nem oldottak fel egy zárolt összeget a kártyámon vagy nem működött az egyik adományozó programjukban az átutalás, meg hát az angolosítással is bajok vannak - ez a külföldi kollégáknak probléma, akiknek szintén itt van számlájuk - de az ügyfélszolgálat úgy 70-80%-ban azért képes megoldani az ügyeket. Amióta számlát nyitottam, egyszer voltam a bankban, hogy visszavigyem az egyik kártyám, mert elromlott rajta a paypass és egyúttal Diamondra váltottam a csomagom. Minden egyéb elintézhető online, a netbankban, de a facebook-on is reagálnak.

Nekem tetszik a társadalmi felelősségvállalásuk is, az adományozó programokkal együtt. Meg hogy az egyik legolcsóbb bank. Nincsenek ilyen abszurditások, hogy a gazdagoknak olcsó, a szegényeknek drága - mint más bankoknál, vagy az ilyen beetetések, hogy ingyen van a bankkártya, cserébe 3000 csak a számlavezetési díj.

2019. jan. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!