Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van akinek már működik az új...

Van akinek már működik az új Erste felület?

Figyelt kérdés

Hogy néz ki?

Nem tudom betölteni azt a felületet.


Nálam van a gond, vagy szerveroldalon?


2019. jan. 23. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kétszer is küldtek e-mailt, hogy január 26-tól működik, addig csak a demó filmeken lehet vele ismerkedni.
2019. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem azt írták már kipróbálható, de nem jelenik meg csak a régi.


Ez már a George kódnevű felület?

2019. jan. 23. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az új NetBank felület élesítése miatt 2019. január 25. péntek 22:00-tól január 26. szombat délelőtt 10:00-ig karbantartást végzünk a rendszereinken, ezért a lakossági és vállalati Erste NetBank, Erste MobilBank, valamint az Erste TeleBank működése akadozhat."


Ebből nekem az következik, hogy péntek este lekapcsolják a régit és élesítik az újat, amit szombaton 10-től már lehet használni.

Bár ismerve az Erstét, nem fog működni. Ha a mobilapplikáció frissül, fél napig nem tudok belépni. A City Bankos ügyfelek átvételénél is katasztrófa volt, szóval... én készülök a legrosszabbra. :-(

2019. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen, közben rájöttem, hogy valószínű nem az új felületet lehet valami demo oldalon kipróbálni élesben, hanem bemutató videók vannak az oldalon. Akkor figyelmetlen voltam.


[link]

2019. jan. 24. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem csalódtam az Erstében... a bejelentkezés még ok, de kilépni már nem lehet :-))

Annyira tipikus...

2019. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!