Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet USA vízuminterjú...

Hogyan lehet USA vízuminterjú időpontot egyeztetni ha az online felület nem működik?

Figyelt kérdés

Azt írja az oldal hogy pillanatnyilag nincs szabad időpont de kell hogy legyen, ha nem most akkor 3 héttel később.

Olvastam erről hogy más is járt így és telefonon próbálkozott de nem tudom hogy melyik telefonszámon (2 van) és igaz e hogy drága a telefonhívás.

Magyarul beszélnek?

Van itt valaki aki foglalt már telefonon időpontot?

Gondoltam arra is hogy bemegyek időpontért ha arra járok de személyesen nem fogadnak csak ha időpontra megy valaki.


2017. jún. 24. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
magyarul beszélnek, viszont az interjú 2 és 3 "köre" már angolul lesz, sima hívás, nem emelt díjas, most néztem van szabad időpont júliusra, a tel számot meg megírtam
2017. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!