Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol lehet egy hónap munkaviszo...

13795 kérdése:

Hol lehet egy hónap munkaviszonyal hitelt kapni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Banknál sehogy. Minimum 3 havi rendszeres jövedelem kell - de még akkor sem biztos, hogy megadják - nagyon sok mindentől függ.

Már csak azért sem adnak 3 hónapnál rövidebb idejű munkaviszonyra hitelt, mert a legtöbb helyen 3 hónap a próbaidő, ami alatt bármelyik fél AZONNAL, indoklás nélkül felmondhat.

2019. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Határozatlan szerződéssel?
2019. febr. 3. 04:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Bank nem ad 1 hónap munkaviszonnyal kölcsönt - akármilyen szerződésed van. De ha nekem nem hiszel, akkor itt van:

"Minimum 3 hónapos folyamatos, határozatlan idejű munkaviszony a jelenlegi munkahelyen és már lejárt

próbaidő. "


[link]


De más bankoknál is ugyanezek a feltételek - van, ahol 6 havi rendszeres jövedelem a feltétel.

2019. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megértettem és elismerem hogy ez így van ahogy mondod" lehet én kérdeztem rosszul.olvastam aza baj már nemtudom hol hogy lehetséges a hitel egy hónap után.mindegyis várok pár hónapot.
2019. febr. 4. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
kis összegű kölcsönt állítólag ad a Provident - ilyen 30-40 ezer ft-ot, otthoni szolgáltatással - de ezt nem tudom biztosra, meg Te sem írtad, hogy mennyi hitelt akarsz felvenni?
2019. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!