Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal kérdés? Regisztráltam...

Paypal kérdés? Regisztráltam Paypal-on, szeretnék pénzt utalni rá . Mit kell közleménybe írni? Van olyan meghatározás hogy Paypal ügyfél azonosító, és átutalási azonosító? Ezeket nem tudom melyik-melyik.

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:

"Mit kell közleménybe írni?"


Betűre pontosan azt, amit a Paypal majd "transaction ID" címszó alatt közöl veled. Legegyszerűbb, ha copy+paste módszerrel rakod be az átutalás közleményébe.

Ezeket az adatokat majd akkor fogod megkapni, ha elindítottad a folyamatot a Paypal fiókodon belül.

Külön ügyfél-azonosító nincs az átutalásnál. A neved és az átutalás közleménye a szükséges adatok. De a nevedet ne a közleménybe írd. Sőt, sehová se írd. Hiszen a neved már ott lesz, mert a te bankszámládról fog menni az átutalás.

Ha más ember nevén lévő számláról csinálnád, akkor nem sikerülne.

2019. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!