Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

OTP internetbankot regisztráltam . Itthon mikor megpróbáltam belépni egyszerűen nem tudtam, ugye az ott megadott jelszóval kellene belépnem,1. Azonosító 2 . Számlaszám 3. Jelszó, mindent jól írtam, mi lehet a baj?

jan. 11. 12:09  Privát üzenet  

A válasz
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Mit mondtak, mikor aktiválják? Mit ír ki az oldal?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 11. 12:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha bankszámlám van, de bankkártyát nem kérek hozzá, akkor tudom használni az internetbankot?
Németországba regisztráltam egy WEB. DE oldalon és talán belegyeztem valamibe és azota minden honaba kuldenenk nekem levelet és növekvö számlát és csekken kellene fizetni pénzt...
Regisztráltam PayPal-ra hogy tudjak rendelni online. A security code-nál levonta a 400-at (amit elvileg majd vissza ad). Mi van ha levonta az összeget de a tranzakció nem...
Regisztráltam Paypalra de hol találom a 4digit code-om?
Nemrég regisztráltam a paypal-ra mert valaki pénzt akart küldeni egy termékért?
PayPal-on keresztül csak a saját bankomnak utalhatom a pénzt, amivel a PayPal-ra regisztráltam, vagy más bankszámlára is át tudom utaltatni? Esetelg megváltoztathatom a bankot...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!