Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan jutahatnék kölcsönhöz?

Hogyan jutahatnék kölcsönhöz?

Figyelt kérdés

Maganszemelytol, 250 ezer ft kellenne,van ez a minikolcson hogy 0 szazalek kamat stb. Marcius 15 en kapom szamlamra diakhitel1 szerzodessel tudom igazolni, csak nekem a hetre kene mert olcsobb a tanfolyam amit elakarok vegezni.

Csaladtagjaim sajnos nem tudnak segiteni,.


2019. febr. 19. 17:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat Marcius 15 elott kapom a szamlamra a diakhitel1et.
2019. febr. 19. 17:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
provident
2019. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es a provident ad ugy hogy nincs bejelntett munkaviszonyom,egyetemista vagyok,csak azt tudom felmutatni hogy diakhitelt kapom marciusbwn amivel torleszteni tudom a hitelt.
2019. febr. 19. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Khmmm.

Hogy is van ez?

Azt mondod, egyetemre jársz... Aztán meg ezt:

" csak nekem a hetre kene mert olcsobb a tanfolyam amit elakarok vegezni"


Mégis miféle tanfolyamot szeretnél elvégezni - az egyetem mellett - ami 250 ezer ft-ba kerül??

2019. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, és nem, nem ad a provident SEM 250 ezret munkaviszony nélkül.


Minikölcsön:

"A MINIKÖLCSÖN IGÉNYLÉSÉNEK FELTÉTELEI

- Magyar állampolgárság

- Betöltött 18. életév

- Érvényes személyazonosító okmány

- Bejelentett magyarországi lakcím

- Legalább 3 hónapos munkaviszony vagy nyugdíj

- Magyarországon vezetett bankszámla"

2019. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudom ezért irtam kia kérdést.

Most indul tanfolyam, és igen 250 ezerbe kerül ,de most akciósan 400 ezer forint helyett kb.

Viszont én a diákhitelemet amit tanfolyamra forditanék egyetem mellett, csak március közepén utalják 5ször 50 ezer egyben kérem ki vagyis 250 ezret kapok amiről van szerződésem.

Viszont nekem a 250 ezer ft most kell, mert márciusban már nem lesz akciós áron a tanfolyam, ezért hogyan lehet magászemélytől, úgy kölcsönkérni akár, hgy hivatalos szerződés (diákhitel1) szerződés bemutatásával, biztosan megfogja kapni vagy visszafogja kapni március közepén a most kölcsönadott kölcsönt.

2019. febr. 19. 20:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ördögtől való dolog, hogy egyeteme alatt, akár több tanfolyamot vagy képzést is megcsináljon valaki...


Providentet is tudsz kapni egyetemistaként is, ha van olyan, akit adóstársnak be tudsz vonni és megfelel a feltételeknek + meggyőzöd arról, hogy a diákhitelekből vállalod a havi törlesztést, nagyobb befizetésekkel és 5 hónap után kinullázod a teljes tartozást. Viszont ennek a papírozása és kiutalása is kb 1-1,5 hetet igény be vesz. Otthon szolgáltatással meg nem éri meg felvenned jelenleg.(Mi is így indultunk anno az albérletnek párommal én fősulin , mellette részmunkaidős diákmelóval, havi 90.000-es bevétellel, ő meg dolgozott bejelentettként kicsit többért. )



Viszont ha van adóstárs akkor banki kisösszegű személyi kölcsönök is vannak (4-500.00-ek), amiket 12%-13% éven belüli kamattal és végtörlesztéssel letudhatsz a diákhitelből és 24-48 órán belül folyósítanak.


Mini kölcsön egyébként 3 hónapos, ha jól tudom és havi 100 körül van a törlesztője 300.000-nek. Így azt a diákhitelből sem tudnád fizetni.

2019. febr. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Mini kölcsön egyébként 3 hónapos, ha jól tudom és havi 100 körül van a törlesztője 300.000-nek. Így azt a diákhitelből sem tudnád fizetni."


Így van: az express minikölcsönt - ami a kérdezőnek kell - 3 hónap alatt kell visszafizetni, havi 100 ezerrel - és bár meg lehet hosszabbítani a futamidőt, de az plusz 54 ezer ft-ba kerül.


Kérdező: nem vagyok fogyatékos, másodszorra leírtad ugyanazt, ami elsőnek, hogy most olcsóbb a tanfolyam, meg mennyibe kerül - csak épp a kérdésemre nem válaszoltál, hogy mégis miféle tanfolyamról van szó?


Az meg, hogy Te tudod igazolni, hogy van Diákhiteled, az semmire nem garancia - ez még nem jelenti azt, hogy meg is fogod adni.

2019. febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!