Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Forint hitelesek Nektek is...

Forint hitelesek Nektek is nőtt a törlesztőrészletetek a válság kezdete óta? Ha igen, mennyivel? Pl.20 ezer helyett most 25 ezer.

Figyelt kérdés
Azért érdekel mert az index cikkei szerint nem csak a devizások buktak ezen az egész árfolyam ingadozáson.
2010. júl. 2. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Többféle forint hiteles van. Akik államilag támogatott forint alapú lakáshitelt vettek fel (ők a többség), azoknak nőhetett valamit a törlesztőrészletük a támogatási időszak lejártával.

Akik piaci kamatozású forint hitelt vettek fel, azoknak indulóban volt nagyon magas a törlesztőrészletük, de azóta folyamatosan csökken.

2010. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mienk nem nőtt,sőt csökkent de csak pár száz forinttal.A mienk államilag támogatott,már lejárt az 5 év de így sem emelkedett.
2010. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sem nőtt. Nekünk szabad felhasználású jelzálog van mér 4 éve.
2010. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nőtt. 123.000 ről 130.000 ra. Szabadfelhasználású jelzáloghitel. A jegybanki alapkamat most alacsonyabb, mint ahogy felvettem a hitelt. A megemelkedett részlet azonban maradt 130.000. Nem veszik vissza és nincs magyarázat, csak egy vállrándítás. Nem véletlenül vállaltuk be a forintalapút. Nem akartuk az árfolyamkockázatot. Mégis megérezzük.
2010. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A deviza hiteleseknél is attól függ a "bukás" vagy "nyereség", hogy mihez viszonyítunk. Nekem devizahitelem van, de még így a válság idején sincs olyan magas a törlesztőm, mintha annak idején forintban veszem fel.
2010. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!