Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTPdirekt nem enged be. Attól...

OTPdirekt nem enged be. Attól még vehetek le pénzt kártyámról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bocsi, ha hülye kérdés Junioros vagyok és nem jártam még így. Azt akartam megnézni átjött-e az utalásom - tegnapi napon adták fel - de én hülye elgépeltem a jelszavam és 24 óráig nem enged be a rendszer.


Ez összefüggésben van azzal, hogy a kártyához hozzáférhetek-e, vagy csak a netes fiókra vonatkozik ? Ha kedden megvolt az utalás, az már át kellett érjen ugye?


Köszi a segítő választ/válaszokat!



2019. márc. 6. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha Valóban utaltak, akkor meg kellett érkeznie már rég a pénznek.

A Netbankos belépés letiltása nincs összefüggésbe a kártyáddal - nem a Pin kódod van letiltva - így simán fel tudsz venni pénzt.

2019. márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a segítséged!
2019. márc. 6. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen :-)
2019. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs vele összefüggésben.


Egyébként én is jártam már hasonlóan, megjegyeztettem a jelszavamat, és az otp direkt rendszere az azonosítóhoz jegyezte meg a jelszót... erre is érdemes figyelni. :)

2019. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!