Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van esélyem hiteligénylésre?

Van esélyem hiteligénylésre?

Figyelt kérdés

Hali.Sürgősen pénzre (300ezerre kb) lenne szükségem. Barátokat,családot végig zongoráztam.


Viszont jelen pillanatban nincs munkám, így kapok bármiféle szabadfelhasználású kölcsönt?(Cofidis, Cetelem stb) köszi ha írsz



2019. márc. 8. 21:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Haha, nem tudtam, miért húztátok le az 5-ös válaszomat, de most már értem :D

Ezt írtam: nincs esélyed, kisebb összeget még talán adnának - csak épp kimaradt a hozzászólásomból, hogy a Cofidis meg a Provident, ilyen 30-40 ezret...

Ezt csak hozzágondoltam, csak épp nem került bele a válaszba :D No, hát így teljes :-)

2019. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jövedelemigazolás nélkül semmit nem kapsz. Ez teljesen biztos. Sőt a jövedrlem srm mindegy hogy mióta van, és mennyi. Pl. határozott idejű szerződést sem vesznek komolyan. Ezek ismeretében még egy pár hónapig meg kell tudnod oldani ezt kölcsön nélkül
2019. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azoknak, akik a buszt javasolták: városi emberek el sem tudják képzelni, hogy vidáéken milyen pocsék tud lenni a busz közelekedés.

Az érdekesség kedvéért belinkelem Nektek egy menetrendet - sajnos a 2 települést nem tartja meg a link: beírandó honnan Szigetvár - hová Szentlászló

[link]


Szigetvár- (város) teszem azt, valaki elmegy dolgozni a városba, a gyógyfürdőbe. Nosd, hát a gyógyfürdő este 7-ig van nyitva, az uszoda este 8-ig.

Mikor indul Szigetvárról az utolsó busz Szentlászlóra? 18:30-kor, azaz este fél 7-kor elmegy az utolsó busz én onnantól sehova tovább.


De a múltkor egy Vác környéki településen is ezzel találtuk magunkat szembe: este 6-kor elment a településről az utolsó busz.


Oké, jön a jó idő, motor megoldás lehet - de azt sem 5 ft-ért árulják, azt is meg kell venni. Ha valakinek nincs munkája, nem tud egy motort sem venni (jogsija meg vagy van, vagy nincs). Manapság már egy kerékpárt is olyan áron vesztegetnek, hogy ahhoz is komoly tőke kell :-)

Nem fogom a pártját a kérdezőnek, mert munka nélkül tényleg nem kap hitelt, de könnyű egy városinak odavágni, hogy menj busszal - nem biztos, hogy megoldható...

2019. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szigetvár - Szentlaszlo csak 13km, biciklivel kb fél óra. Szóval simán megoldható.
2019. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Falusi vagyok, pontosan tudom milyen sok helyen a közlekedés.

Viszont ez még mindig egy létező alternatíva a hitelfelvétellel szemben, pláne hogy azt nem is fog kapni.

Használt biciklit pláne faluban szerintem ingyen is kap. Vagy kérjen kölcsön. Szerintem szívesebben adna valaki oda használatra pár hónapra egy biciklit, mint 300 ezer forintot puszira.

2019. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!