Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Minden hónap 12-e előtt miért...

Minden hónap 12-e előtt miért van akkora tömeg a bankban?

Figyelt kérdés
Erste Bankban gyakran ilyenkor szoktam befizetni, mert 12-én utalni kell a NAV-nak. Mindenki vállalkozó, ők is hordják befelé a pénzt? Nem úgy tűnik. Vagy előtte mikor célszerű menni, hogy ez elkerülhető legyen? Köszönöm előre is.
2019. márc. 11. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Internetbank?
2019. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam beletolni a pénzt a DVD-meghajtóba, de nem vette be.
2019. márc. 11. 11:38
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha esetleg félreérthető, saját számlámra viszem a készpénzt, hogy onnan tudjak utalni a Netbankon.

A készpénz pedig a bevétel.

2019. márc. 11. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Sokan bemennek felvenni a számláról a fizetést, gondolom. Vidd be egy héttel korábban a pénzt, akkor nem lesz gond.
2019. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
12.-éig kell utalni, nem aznap. Bármikor elküldheted/beviheted - akár 6.-án is.
2019. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Ja, és az Erstében mindig sokan vannak :-(
2019. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Válassz készpénz befizető ATM-et, az a leggyorsabb módja. Nincs sorban állás, és azonnal a pénzednél vagy.
2019. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5 Ha már feltöltöttem a számlát, bármikor utalhatok a Netbankból, akár automatikus beállítással is. De nekem ez egy ilyen rigolya már nagyon régóta, hogy pontosan 12-én utalok a NAV-nak.

Itt maga a feltöltés érdekes, amit nagyjából 2 havonta végzek, csak szeretem halogatni az utolsó napokig (talán többen is utálunk bankba járni, lustaság, meg ilyesmi).

De ha jó láttam, 12-e után hirtelen megszűnik a tömegnyomor a bankban is.


Azért voltam kíváncsi, hogy miért pont a számomra is kritikus időszak telített.


#7 Befizető automatán gondolkodtam már, csak kicsit idegenkedem is tőle, 2 havi full rezsit betolni (lakás, közüzemi beszedések stb., minden erről a számláról megy). De lehet, hogy kipróbálom egyszer.

2019. márc. 11. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!