Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vehetek fel még kisebb kölcsönt?

Vehetek fel még kisebb kölcsönt?

Figyelt kérdés
Pár héttel ezelőt vettem fel az otp től 600000 forint személyi kölcsönt lakásfelújításra ami 6 év múlva jár le és 12000 el törlesztem,de szükségem lenne még 300000 erre azt megigényelhetem attól függetlenűl vagy meg kell várnom hogy leteljean az előző vagy más banknál igényelni
2019. márc. 12. 05:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a jövedemed megengedi akkor természetesen felveheted
2019. márc. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem fognak több díjat felszámolni ,vagy csak a törlesztő összeget növeli meg?
2019. márc. 12. 05:27
 3/4 anonim ***** válasza:
külön lesz a törlesztője a másik hitelnek azt had ne mondjam hogy ez mennyire felelőtlenség...
2019. márc. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi a fizetésed és mennyi a törlesztőd?

Ha ezt itt nem írod meg, akkor a bankba kell menned, megtudni, hogy vehetsz-e fel még kölcsönt vagy sem.

Mi innen nem tudjuk megállapítani, hogy hitelképes vagy-e vagy sem.

Amúgy kölcsönre kölcsönt felvenni valóban nem célszerű - természetesen többet kell majd fizetned - de a többit a bankban fogják elmondani.

2019. márc. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!