Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mire lehet számítani, fog még...

Mire lehet számítani, fog még erősödni tovább a forint vagy megáll és visszagyengülhet még?

Figyelt kérdés

Nemrég akartam váltani 3000 eurót forintra, akkor 318 volt az árfolyam. De pont akkor meglódult egy kicsit felfelé és gondoltam várok egy pár napot, hogy fentebb menjen. Majd nagyon hirtelen elkezdett esni és azóta is esik folyamatosan! :(((


Most a mai 313-as árfolyammal már 15e Ft-os bukóban vagyok és nem tudom mit tegyek. Végig arra számítottam, hogy megáll az esés és visszamegy, de nem úgy néz ki.


Szerintetek érdemes lehet még várni, hátha visszamegy, vagy váltsák minél hamarabb, mert csak még rosszabb lesz ha tovább várok?



2019. márc. 19. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Varj megnezem a kristálygömbel nem nem fog tovabb romlani,
2019. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na, hát nem kellett sokat várni, csak szépen visszajött 318 fölé. Erre lettem volna kíváncsi.
2019. márc. 27. 07:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos a forint hosszú távon tovább fog rohadni. Ez Matolcsiék érdeke (erre engednek következtetni a nyilatkozatai és lásd, ahogy 320 alá esett, rögtön lépett Matolcsi). Még ha rövidebb időre javul is, Matolcsiék nekiállnak ütni a forintot (egy kis politika, 10+ éve még ők mondták, hogy akinek a keze alatt romlik a forint, az nem jó kormány, erre most ők direkt rohasztják).

15e Ft? Én a legutóbbi dollár-forint manőveremmel 1 milliót buktam, mert én hülye hittem a forintban, az EUR-ral és USD-vel szemben. Tanulópénz volt. Most azt várom, hogy kicsit ismét 320 alá menjen a forint és akkor minden megy át EUR-ba. Amíg Európai Unió létezik és benne vannak olyan országok, mint Franciaország és Németország, addig nem szakad össze az Euro. Hasonlóan az USA-ról is elmondható, hogy amíg vezető szerepe van a világon, addig nem fog összeomlani, de az is igaz, hogy a dollár instabilabb, mint az euro (pedig a piac az Eurót már beárazta a brexit szempontjából). Maradj csak euróban még akkor is, ha néha kicsit javul a forint.

2019. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!