Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 14 éves gyerek befizethet...

14 éves gyerek befizethet csekket?

Figyelt kérdés
rózsaszíncsekk a neve ha jól tudom
2010. júl. 3. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze a 7 éves is befizethet, csak 200.000,-Ft felett elkérik a személyit, ezért akinek még nincs az ilyen nagy összeget nem fizethet be.
2010. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ma már egy 7 hónaposnak is lehet személyije ;)
2010. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze. Én 8 éves koromtól egyedül jártam befizetni az összes csekket és soha semmi gond nem volt. Pedig ennek már jó két évtizede.
2010. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó két évtizede még nem volt ennyi állat az országban... Ma már inkább esélyes, hogy ha azt látják, hogy egy kisgyerek sok pénzzel mászkál, akkor hazafele menet elkapják, hátha van még nála valami...
2010. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És mire kell egy hét hónaposnak személyi? Gondolom nem állítja meg a rendőr. De komolyan, légy szíves írd meg, mert érdekel
2010. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk útlevél helyett az EU-n belüli utazáshoz. Az ugyanis nem kerül pénzbe, míg az útlevél sok ezer Ft.
2010. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) :D
2010. júl. 13. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!