MKB Bank vélemények?

Figyelt kérdés
Nemrég váltottam bankot, mert az előzőnél a számlavezető fiókban és a központban is csak a hülyeségeket halmozták ha valamit csinálni kellett. Nyitottam egy számlát az MKB-nál, de ez még rosszabb így elsőre. A netbank általában nem működik, egyenleg nem elérhető jelenleg. SMS értesítést hiába állítom be, jóváírásról, terhelésről sem küld üzenetet a megadott számra. A bankkártyát kiküldték, utána napokig az volt a netbankban, hogy nincs bankkártyám, többszöri telefonálás után jelen csak meg. A telefonos ügyfélszolgálat is egy vicc, fél perc után ki is nyomtam.

2019. ápr. 8. 12:51
 1/2 anonim válasza:

elméletieg egy nagy holding, gyakorlatilag még a takarékbank is ügyfélorientáltabb, professzionálisabb hozzáállással bír.


Az alkalmazás gyarkan nem működik, a netbankkal is problémák szoktak lenni.


Nem megbízható.

2022. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én tapasztaltaim nem ilyen rosszak, igaz applikációt nem használok.


Az SMS értesítésnél arra kell figyelni, hogy többféle is van, nem mindegy melyiket állítod be. Érdemes telebankárt felhívni ha bizonytalan vagy, ha nem akarsz személyesen bemenni.


Melyik banktól mentél át?

2022. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!