Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kairos munka vélemények/tapasz...

Kairos munka vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Vélemények/tapasztalatok?

Hogy működik? Sok pénzt kell beletenni, azért vagyok kíváncsi a véleményetekre.



2016. márc. 3. 00:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
84%

P3-as géppel, vagy egy ilyennel mondjuk?


[link]


[link]

2016. márc. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy egy 6 kilométerről ordító kamu.
2016. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Istenem, olyan gyönyörűek itt a kommentek, hogy legördült egy könnycsepp az arcomon. Ez a legjobb eddig:


@Papp Zoltán

Apple = $9.99 / hó, 1 TB tárhely.

Kairos = $4.09 / nap, 320 GB tárhely.


Ha nem számolok rosszul, akkor az Apple $0.014/óra díjért szolgáltat, a Kairos $0.409/óra díjért bérel. (Ergo erre még jönne a margin a bérlő felé.) Ez kb. 30-szoros különbözet. Harmadakkora tárhelyért fizet ennyit, ergó a végén kb. 90-szeres áron bérel egy TB-ot magánszemélytől, mint amennyiért magánszemély bérel az Apple-től. LOL :-)


Ki olyan hülye, hogy a Kairostól béreljen? Milyen lesz a szolgáltatás minősége, ha a legolcsóbb T-Home csomaggal nyomatom otthonról, legalább 5 géppel egyszerre, hogy sok-sok pénzt kaszáljak, mint “háztáji szerverpark”? :-)


Égetni a Kairost, olyan mint sörétessel lőni a vödörbe tett halra… túl könnyű, hogy igazán szórakoztató legyen.

2016. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
4%

Szia, jó, ezek voltak a vélemények, akkor most itt vannak a tapasztalatok:

Megy 10 órát a gép, másnap ott van a pénz. A folyamatosan minden nap kapott pénz 2 hét múlva kiutalhatóvá válik, miközben tovább gyűlik napról napra a pénz.

25-én kiutalsz magadnak annyi pénzt, amennyit ki akarsz és kiutalható, a szerződésben foglaltak szerint, pedig 1-5-ig megkapod a pénzt...

Aha... tènyleg kamu. Esküszöm, hogy nálam kamuztak! De a javamra és így jól is teszik, ugyanis a pénz költhető formában már hamarabb ott volt a kis számlámon, mint elseje.

2016. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó:


majd akkor gyere vissza amikor már az ELŐRE BEFIZETETT ÖSSZEGEN kívül is "utaltál ki" magadnak pénzt. Jelenleg a saját pénzedet (sem) kaptad gondolom még vissza. Világ üzlete, mondhatom.


Az IT biztonsági kockázatról ne is beszéljünk, az meg megfizethetetlen, minden másra meg ott a kairosz lol.


Komolyan, őszintén csodálkozom azokon az ostoba embereken, akik ezeket elhiszik. Mint a zeekrewards és társai. Ott is volt kifizetés az első kb. fél évben aztán hupp, eltűnt a cég, több tízmillió dollárt meg lenyúlt az emberektől. Minden pilótajáték így működik. Cumival indul, amíg a sok befizető madár táplálja aztán mikor már nincs elég új palimadár lehúzzák a rolót. Végül úgyis csak az alapító jár vele jól.

2016. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
89%
Mennyit is kellett befizetned? Beszélgessünk inkább arról. Meg arról, hogy ez a befizetésed mennyi idő alatt jön vissza neked. Mert addig egy buznyákot nem kerestél, megsúgom...
2016. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
11%

4 hónap. :) utána tiszta.

Nem mondok összeget, beraktam, amit tudtam, és köszönöm, nem izgulok.

Én nem támadóan írok egy HSZ-t sem, de a sajnálatot meg az ostobaságot meghagyom annak, aki az alapján képes ítélkezni emberekről, hogy nem is ismeri őket, ráadásul kívülről bírál egy rendszert.


Én kiszálltam a gyk-ról, nem jövök többet. Nyugodtan osszátok meg egymással a nézeteiteket. Mindent szabad. Ahogy felnőtt emberként azt is eldönthetem, hogy csatlakozok-e egy üzletbe, vagy sem. Semmit nem ártok neked vele. Még csak be se akarlak regisztráltatni. És senkit sem. Csak aki akar... és még az sem kötelező. Semmi sem kötelező.

2016. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
89%

Ó de kényelmes... Bebüfögöd ide a kamut, de nem írsz összeget (ugye azt is kényelmesen elhallgattad, hogy be kell ám fizetni, nem csak ők "fizetnek" ki neked) aztán elhagyod fellengzősen a helyszínt..


Tudod ez nagyon a 90-es évek pszichológiája, szomorú, hogy azóta sem tudtak a piramisjáték szervezők semmi újjal előállni.

2016. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim válasza:
6%
Akkor majd én írok!!! Belementem 597 euróval!!! Azóta van ugyanilyen csomagból 4...Ja,és generátort cseréltem azóta a kocsiba is,ami 3 kiló felett volt!! az is az Kairos-os kiutalásból... Van aki ezt csinálja,van, aki azt!! DE!!! Egyet biztosan nem tennék... Információ nélkül hülyeségeket írogatni biztosan nem!!!
2016. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
91%
Na es megjott a frissen regisztrált kamuuser is...
2016. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!