Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen hitelt neveznek uzsorah...

Milyen hitelt neveznek uzsorahitelnek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pl az amikor 40000-t kérsz kölcsön és egy hét múlva 100000-t kell visszaadni. szóval az irreálisan magas kamatokat felszámító kölcsönöket, amiket esetlegesen ha nem fizetsz vissza előfordul hogy verőemberekkel hajtanak be. Én személy szerint a providentet is ide sorolnám a 400%-os thm-jével.
2008. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóhoz, a Providentet én is ide sorolnám, én büntetném az uzsorakamatos hitelezőket, mert ez miatt már nagyon sokan tönkrementek, olyat is hallottam aki e miatt öngyilkos lett.
2008. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az uzsorásokat büntetik csak ha ö dutyiba megy akkor a család éhezni fog úgyhogy nem szokták öket feljelenteni.Álltalában az 50% feletti kamatu hitel az uzsora.Volt az rtl klubon egy müsor erröl a Házonkivül asszem nézz utána a honlapon.
2008. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!