Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki átutalás kedvezményezett...

Banki átutalás kedvezményezett neve elírva?

Figyelt kérdés
Utaltam egy társaság, szóval nem magánszemély részére, de utàna vettem észre, hogy rosszul ìrtam be, mármint nem helyesìrási hibákkal hanem nem a pontos, hivatalos cégnevet, de természetesen a tartalma azzal kapcsolatos, témàba vágó. Pl nem az, hogy most összekevertem volna egy egyházközséget egy műszaki cikkes webáruhàzzal. Meg nyilván a számlaszámot jól írtam be, tehàt átment a pénz. Valaki nézi ezeket, vagy csak akkor vizsgálják és vonják kérdőre ha valaki irdatlan baromságot ad meg?

2019. ápr. 11. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézi senki.
2019. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a számlaszám számít.
2019. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi!! :)
2019. ápr. 12. 07:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Átutalásnál csak a számlaszám a lényeg. A névhez akármit beírhatsz, a lőtéri kutyát sem érdekli.
2019. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!