Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor érkezhet a bankkártyám?

Mikor érkezhet a bankkártyám?

Figyelt kérdés

Nos,a helyzet röviden..A fizetésem jó pár évig barátnőm számlájára utaltattam. Történt nemrég hogy elváltak útjaink így muszáj volt saját bankszámlát csinálnom a 3A Takaréknál.

Ez volt MÁRCIUS 26-án. A fizetésem erre április elején sikeresen átutalták. Eddig rendben.

Az első probléma az volt hogy igényeltem netbankot amire azt mondták legkésőbb március 27-én küldenek jelszót SMS-ben.

SMS nem jött egészen április 8-ig mikor bementem hogy felvegyem a pénzem(egyben megkérdezzem mi van a kártyámmal, valamint a netbank jelszóval). Ekkor körülbelül 3-4-szeri próbálkozás után tudtak küldeni jelszót. (netbank pipa)

Mivel fent nevezett napig nem érkezett kártya így személyesen vettem fel a fizetésemből hogy ki tudjam fizetni az albérlet és a rezsi költségeit,valamint egy kevés pénzt megélhetésre(mivel azt mondták 2 hét számlanyitás után és a kártya itt van).

Mondom ezzel kihúzom..a probléma az hogy a mai napig(április 22) nem jött kártya..és a tartalékok kifogytak..a kártya díjat most 15-én vonták le..azóta is várok és várok..ünnep ide vagy oda..sokallom ezt az időt...

Volt már valakinek hasonló problémája?



2019. ápr. 22. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos többet mondani úgysem tud senki mint a pénzintézet.

Menj be és kérdezz rá újra vagy telebank!

2019. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lakáshitelhez szükséges volt a takaréknál bankszámlát nyitni. Már a következő (néhány napon belül várható) munkabért köteles voltam arra a számlára kérni. Két hét várakozási időt mondtak a bankkártyára. Pontosan 1 hónap lett belőle. Netbankos jelszót még nem kaptam. Holnap újra bemegyek hozzájuk, mert jelenleg van egy szép bankkártyám, amit nézegethetek, használhatom, de a netbank, a mobilapplikáció fontosabb lett volna.
2019. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!