Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem ment át még mindig a...

Nem ment át még mindig a másik számlámra a pénz, és nem is jött meg a fizetés munkából. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

OTP Bankból átléptem egy másik bankba ahol 2€/fizetek havonta. Ahova átléptem ott mindent ők elintéztek. Megsemmisítették az OTP számlámat, de a pénzt még mindig nem látom az új számlámon, hogy áthelyezik az új számlámra az összes pénzt. Már 1 hónapja, hogy nem látom a pénzemet. Azt mondták, hogy 2 hét míg átmegy az összes pénzem, es ez már 1 hónap. Jött papír, hogy beleegyezett az OTP abba, hogy átléptem egy más bankba. És még fizetés se jött ahol dolgoztam. Megőrülök Istenemre mondom. És menyjek dolgozni? Miért??? Hisz a pénzt nem látom amit múlt hónapban dolgoztam. Ha tudtam volna, hogy így lesz, kiveszem az összes összeg pénzt. Hisz bzmeg ez nem normális. Hívtam bankba, nem vették fel a telefont.



Mit csináljak? Nagyon ideges vagyok. Felrobbanok a méregtől. Megőrülök, megőrülök.


Hol lehet a hiba?


2019. ápr. 23. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ott lehet a hiba, hogy a Gyakorin kérdezel egy külföldi bankról - ugyanis Magyarországon nem 2 euro a számlavezetési díj - mi mégis honnan tudjuk, mit szúrt el a 2 bank? Nem fogjuk tudni megoldani helyetted - még ha ideges vagy, akkor sem.


"Ahova átléptem ott mindent ők elintéztek. " - ezek szerint mégsem. Az új bankoba kéne bemenned.

Az, hogy fizetést nem kaptál, 2 dologból fakadhat:

1.- nem adtad meg a munkahelyeden az új számlaszámodat

2.- valamiért nem utaltak még vagy rossz helyre.


Amúgy nálatok medig kell utalni a fizetést? mert Magyarországon jellemzően köv. hó 10.-éig.

2019. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oda adtam az új számlámat az ügynökségbe. Leadtam a papírt időben (hamarabb). Megnéztem nincs-e valahol hiba, és nincs, a szerződésben jól megvan adva a számlám
2019. ápr. 23. 13:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen itt is 10-én küldik a fizetést
2019. ápr. 23. 13:23
 4/8 A kérdező kommentje:
10.-én*
2019. ápr. 23. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:
A régi számlát csak neked van jogod megszüntetni, az új banknak nincs.
2019. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na látod, ők ezt én helyettem elintézték
2019. ápr. 23. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik az új bankod?
2019. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Slsp
2019. ápr. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!