OTP lakáskassza, ha nem fizetem évek óta, a befizetett pénzt visszafizetik?

Figyelt kérdés
9 éve kötöttem lakáselőtakarékossági szerződést ennél a banknál. Kb. 2 évig fizettem, mert azután rájöttem, mégsem jó nekem az. Elfelejtettem, hogy van ilyenem. Be szeretnék menni, hogy mi van vele. Volt már valaki így?
2010. júl. 6. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Azaz kb. 7 éve elfelejtetted címszóval nem fizetted és most kell a pénz

Attól függ, a lakáskassza pénzt csak akkor kapod vissza, ha olyanba fekteted pl. felújítás vásárlás ami a szerződésben szerepelt

Mindig meglepődöm még a magyar embereken

2010. júl. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

az már a banké...

Szerintem már nincs is nyílvántartásban, hogy fizettél ilyet valaha.

2010. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz belőle vissza, de levonják a mindenféle kezelési költségeket, módosítási díjakat, stb. Meg fogsz lepődni, hogy mennyire kevés marad.

Tesóm járt így, kiment külföldre és nem foglalkozott vele tovább. Őt az OTP kereste meg, hogy visszafizetik a pénzt, de jelképes összeg maradt belőle.

Persze ez is pénz, én nem hagynám ott ajándékba nekik...

2010. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az azért durva lenne, ha a 9 évvel ezelőtti adataik már nem lennének meg.....
2010. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Kedves első, honnan tudod, hogy mi okból nem foglalkoztam vele?


Szerintem is furcsa lenne, ha az adataimat csak úgy törölték volna. Ez nem egészen így megy szerintem.

S igen, miért is hagynám ott? Ha nem is mindet, de valamennyit szeretnék visszakapni belőle. Majd kiderül, ha minden igaz a héten. S leírom majd, hogy mit mondtak!

2010. júl. 7. 09:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Na szóval, voltam a bankban és minden további nélkül megcsinálták a papírt, s visszafizetik amit befizettem az állami támogatásokkal együtt. Tehát teljes egészében visszakapom.
2010. júl. 8. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!