Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp lakástakarékra kölcsön?

Otp lakástakarékra kölcsön?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy októberben nyúlhatunk hozzá először otp lakástakarékunkhoz 4 év után, de már most találtunk egy lakást jó áron. Persze van mellé készpénzünk is, a lakás 30%-a meglenne a takarékkal. Van valami mód, hogy október előtt kapnánk rá hitelt?

2019. máj. 6. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ma már szinte MINDEN BANK honlapján van egy olyan lehetőség, hogy VISSZAHÍVÁST KÉREK - kérsz visszahívást és megkérdezed ugyanezt: sokkal PONTOSABB és gyorsabb választ fogsz kapni, mint itt :-)
2019. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Áthidaló kölcsönnel menni szokott, de annak jóval nagyobb a kamata, nem biztos, hogy megéri.
2019. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-esnek:

Az áthidaló kölcsön MEGSZŰNT!!

Többek között ezért is írtam azt a kérdezőnek, hogy sokkal jobban jár, ha az OTP-nél érdeklődik - bármennyire is segíteni akartál, mégis fals infót adtál - amúgy én is csak véletlenül futottam bele a minap, azért tudom :-)


"Az OTP Lakástakarék Zrt. 2018.11.01-től az Áthidaló Kölcsön forgalmazását megszüntette!"

2019. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még mielőtt valaki belekötne. az OTP-nél szűnt meg - lehet, máshol azért még van.
2019. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!