Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelre van szükségem, de...

Hitelre van szükségem, de eddig nem volt állandó munkahelyem. Hogyan tudnék hitelt felvenni?

Figyelt kérdés
Sajnos sürgősen hitelre lenne szükségem, de eddig állandó munkahelyem nem volt, mivel még elég fiatal vagyok. Munkahelyem ezután lesz, viszont nem tudom, milyen megoldást lehetne találni, hogy így is hitelt vehessek fel. Nem vagyok felelőtlen, a leendő munkahelyi fizetésemből vissza tudnám törleszteni. A segítő válaszokért nagyon hálás lennék.

2019. máj. 9. 10:26
 1/10 anonim válasza:
100%
Sehol sem tudsz felvenni hitelt minimum 3 hónapos munkaviszony kell mindenhova.
2019. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Uzsorás
2019. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"eddig állandó munkahelyem nem volt, mivel még elég fiatal vagyok. Munkahelyem ezután lesz,... Nem vagyok felelőtlen, a leendő munkahelyi fizetésemből vissza tudnám törleszteni."


Szóval nincs rendszeres jövedelmed, de hitelt akarsz felvenni. Ha nincs rendszeres jövedelmed, akkor hogyan tudod biztosra, hogy vissza tudod fizetni?

Egy bank az állandóságot szereti, min 3 havi munkaviszonnyal kell rendelkezni - enélkül szóba sem áll veled.

Sok bank akkor sem, ha túl fiatal vagy: pl van, ahol csak 21 éves kortól adnak hitelt.


Hány éves vagy, mennyi hitelt akarsz felvenni? És mire?

Lehet, hogy van más megoldás is. pl. ha csak 30-40 ezer ft kell, akkor azt talán még ad a Provident, Cofidis is, munkaviszony nélkül, otthoni fizetéssel.

2019. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen összegről van szó.
2019. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Hány éves vagy?

2. Mennyi lóvé kellene?

2019. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
20 éves és kb 500 000ft :(
2019. máj. 16. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, vicces vagy...

1.- a bankok egy része szerint a 20 éves annyira fiatal, hogy nem is ad hitelt - még ha van rendszeres jövedelme, akkor sem - ugyanis nincs elegendő pénzügyi és munkaügyi múltja (magyarul nem tudják, mennyire megbízható)


2.- mégis hogy gondoltad ezt: majd valaki csak úgy megdob 500 ezer ft-al, aztán vagy visszaadod vagy nem (inkább nem, mint igen)


Mit tudsz felajánlani fedezetként, miből fizeted vissza, hogyan?

2019. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
"inkabb nem, mint igen" orulok, hogy ilyen jo ember ismero vagy... mar is megiteltel valakit, ugy hogy meg csak fogalmad sincs rola, ki az illeto. Pacsi ;)
2019. máj. 17. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Ó, de sértődékeny "tetszik" lenni... :-)


Szállj le a földre, ha pénzre van szükséged, akkor kezdj el dolgozni és akkor majd nem fogok ilyent írni, hogy inkább nem, mint igen.

500 ezer ft meglehetősen sok pénz - MÉG MA IS!! - és azt a kérdést meg, hogy mire kell, meg mi lenne a fedezet, nagyvonalúan elengedted a füled mellett.


Mivel nem írod le, mire kell, ezért még más módot sem tudok/tudunk keresni Neked - nem mindig csak pénzből lehet megoldani dolgokat - lehet, van más út is, amit Te pl. nem ismersz. Csak példa: a múltkor valaki nem mozgássérült elektromos moped-et szeretett volna venni ehhez kért volna igen sok pénzt, és nem tudta, hogy a szakorvos felírhatja neki támogatással.

2019. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utána jártam sajnos mint mondtam nincs más út csak a pénz. Már van munkahelyem, a kérdésben is leírtam, hogy van bevételem, amiből visszafizetem, csak sajnos nincs annyi ideje munkám, hogy hitelt vehessek fel. Nulla bevétellel nem szeretnék adósságot magamnak, szerintem ez logikus :)
2019. máj. 18. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!