Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankok miért akkor vannak...

A bankok miért akkor vannak csak nyitva, amikor az emberek többsége dolgozik, és nem érnek rá akkor elintézni a banki ügyeiket?

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Mert a banki alkalmazottak is nappal szeretnek dolgozni!
2019. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Minden banknál este 6-8 körül zárják a főkönyvi rendszert és elindítják a napvégi futásokat.
2019. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

CSAK!

Amúgy én sem értem ezt, de a többi szolgáltatónál (bolt, fodrász, stb) sem.

Érdekes, hogy pl. a színházak, kocsmák, stb. tudnak alkalmazkodni, meg a boltok közül a nagyobbak.

2019. máj. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán a mai világban miért kell személyeseb bankba járni? Minden elintézhető online vagy telebankon keresztül.

Ha meg olyan ritka eset adódik, hogy tényleg be kell menni, akkor azt szerintem a legtöbben meg tudják oldani munka közben is.

2019. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Egy bank 90%-ban nem a bankfiókok miatt működik, hanem a mögöttük álló IT rendszerek miatt. Ezek támogatása, üzemeltetése, rendelkezésre állásának a biztosítása hatalmas energia. Egyébként online simán lehet bankolni, giro úgysincs munkaidőn kívül.
2019. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!