Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a TransferWise oldallal?

Figyelt kérdés

[link]

A díjakat látom, de mennyire megbízható?

Illetve hogy tudok pénzt rájuttatni?

Köszi



2019. máj. 18. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, megbízható - több min. százezren használják.

Átutalásra használnád vagy pénzt szeretnél számlán tartani?

2019. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

"Mennyire megbízható?"


Nem szeretném ilyen paranoiásan leélni az életem!

Levegőt mersz venni? Csak mert csomó káros anyag van benne, sztem gondold meg alaposan!

2019. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint az összes fintech, ez sem kimondottan arra való, hogy sok pénzt tarts rajta, hanem arra, hogy tranzakciókat bonyolíts vele olcsón. Arra tökéletes. De akkor már inkább a Revolut, az teljesen ingyenes bizonyos összeghatárig.
2019. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van TransferWise és Revolut kártyám is. A TransferWise szerintem jobb, mert HUF átutalással is fel lehet tölteni, a konverziós díjak pedig minimálisak. Külföldön rendszeresen azzal fizetek.
2019. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Illetve a Revolut-tal nem lehet átutalni, az csak egy kártya szolgáltatás.
2019. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lehetne. A "Fizetések" menüpont alatt van a "Banki átutalás", ott ugyanúgy meg lehet adni egy tetszőleges számlaszámot, mint egy hagymányos netbankban a nemzetközi átutalásoknál és kész. 6000 euróig ingyen.
2019. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg, de nekem akkor is jobban tetszik a TransferWise... :-)
2019. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!