Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Online fizetésnél miért nem...

Online fizetésnél miért nem vették le a számlámról a pénzt?

Figyelt kérdés
Kaptam banki sms-t a tranzakcióról, az üzlettől is számlát és visszaigazolást emailben, hogy fizetve, fel is adták 0 Ft utánvéttel az árut, viszont az összeg nem ment le a számlámról és még csak zárolva sincs. Amikor kifizettem, akkor a zárolt tételek között volt. Most az egész tranzakciónak nyoma sincs a számlatörténetben. Mi van ilyenkor? H&M az üzlet. Volt már valaki így?
2019. máj. 21. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Majd lekönyvelik. Ne aggódd túl. Sokszor napokba telik egy egy tranzakció lekönyvelése.
2019. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, csak normális esetben addig zárolva tartják az összeget. Itt meg leemelés helyett fel lett oldva a zárolás pár nap után.
2019. máj. 21. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Bankfüggő is. Nekem pl két számlám van, az mkb azonnal zárol és nyomon követhető, a sberbanknál meg semmi nyoma nincs, amíg le nem könyvelik, sokszor napokkal később. Többször belefutottam már emiatt, hogy azt hittem, több pénzem van, mint a tényleges. :) Viszont ha elcsattogok egy automatához, az tényleges egyenleget mutat.

Próbálkozz ezzel esetleg, hàtha nálad is hasonló a szitu.

2019. máj. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor aggodalmaskodjál ha ez neked jó.
2019. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Távol álljon tőlem az aggodalmaskodás, inkább gyanítom, hogy beterheléskor véletlenül rossz előjellel írták be az összeget, és lesz egy ajándék cuccom. Megnéztem a fizetési információt az oldalukon, aznap terhelik a számlát, amikor feladják a csomagot. Hát nekem meg pont akkor oldották fel a zárolást és engedték vissza a pénzt a számlára.
2019. máj. 22. 11:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem én pontoztam le senkit. Teljesen korrektül leírtátok a tapasztalatotokat arra, amit kérdeztem.
2019. máj. 22. 11:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma délelőtt levették végül a pénzt.:)
2019. máj. 22. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!