Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » ERSTE banknál miért nem tudok...

ERSTE banknál miért nem tudok az ATM-nél pénzt befizetni a számlámra?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szerettem volna befizetni az automatánál, de nem engedte, azt írta ki, hogy valami papír (tulajdonosi nyilatkozat..??? nem emlékszem a pontos nevére) nélkül ilyet nem lehet.

Oké, lecsúsztam egy nagyon jó lehetőségről emiatt, de később be tudtam menni a bankba, akáírtam a papírt, ami kellett, utána működött.

Egy darabig.

Ma már megint nem tudok pénzt tenni a számlámra, ugyanazt a papírt kérné megint.


Ez normális?

Most komolyan 2-3 havonta mennem kell a bankba újra és újra aláírni?

De minek? Eddig nem volt soha ilyen problémám... változtattak valamit?


2019. máj. 22. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem sose kért ilyet. Az első nap amikor bevezették működött és működik most is.
2019. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tőlem sem kért soha ilyet, pedig fizettem már be ERSTE ATM-en, nem is egyszer...
2019. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ott dolgoztam... Egyszerűen néha meghülyül a rendszer, mert egy kalap khmmm...

Nem tudsz mást tenni mint megint bemenni.

2019. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!