Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem akarják az UniCredit...

Miért nem akarják az UniCredit bank újpesti fiókjában elfogadni tőlem a szocpol igénylésemet?

Figyelt kérdés
Egy másik bankkal aki nem szerződött a MÁK-kal intézem a lakáskölcsönömet és gondoltam mivel közel van ide adom az igénylésemet.Minden banknak akit szerződést kötelez köteles lekérni és elfogadni a szükséges dokumentumokat.Hétfőn a hölgy adott is ilyeneket de szerdára már nem vette el sőt arrogáns lekezelő módon bánt velem pedig a két pici is ott volt.A segítség nyújtásnak még az árnyéka sem volt a hölgyben.A hitelt intéző bankot hazugnak nevezte.Nekem úgy tűnt,hogy tudatlanságát az arrogancia mögé rejtette amit nem értek,megértettem volna ha őszinte legfeljebb kérem a fiókvezetőt.
2008. nov. 12. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérted a fiók vezetőt???? Ne félj egyből nem lett volna arrogáns.

Menj másik bankba!

2008. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az UniCredit,a Raiffeisen és a hasonló bankok nem szeretnek a szoc.pol-lal foglalkozni.Tapasztalatból és banki ismerősöktől hallottam ,hogy több ember panaszkodott ezekre a bankokra hogy nem intézték el nekik a szoc.pol igényt.Én az OTP-nél intéztem el a hitelemet és a szoc.pol.-t is.Bevittem a bekért papirokat amelyeket kértek tőlem és 2 héten belül lezajlott a bírálat bár az utalás a beadás követő 4.héten valósult meg.De tudni kell előzetesen azt mondták hogy 4-5 hét mire lezajlik az egész.Az Otp-nél VELEM maximálisan segítőkészek,kedvesek,barátságosak voltak.Minden kérdésemre válaszoltak és mindenről tájékoztattak személyesen és telefonon egyaránt.
2008. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket.Azért nem mentem másik bankhoz mert ennél a banknál van folyószámlám és eddig semmi gond nem volt,most sincs csak egy hölggyel.A fiók vezetőre nem is gondoltam.Az UniCredit panaszvonalán bepanaszoltam a hölgyet és már intézkedtek is.Onnan tudom,hogy másnap megint bementem mert közben a hitelügyintézőm elmesélte az esetet a hitelt adó banknak és a MÁK egy osztályvezetőjének aki rögtön intézkedett és személyesen kezeli az ügyünket.Úgy tudom,hogy a fiókvezető is megkapta a magáét a MÁK-tól.Másnap mikor bent voltam a másik bank vezérigazgatója(akit hazug banknak nevezett)rajtam keresztül beszélt volna a hölggyel de ő nem volt hajlandó beszélni vele,eléggé elsápadt.Majd a papírokat elvette:D Mondta,hogy nem kellett volna panaszt tennem és mondani hogy lekezelő arrogáns hangnemben beszélt velem.Miért mondom kedves és segítőkész voltál?Hát én válaszoltam...öööö....-válaszolta.Na mindegy azóta minden jól megy igaz vezetőbeosztású személyek segítenek kezelik az ügyünket.Ami nem semmi szerintem.
2008. nov. 14. 08:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szerintem a válasz egyszerű:

mivel a banknak semmi haszna nincsen a szocpol folyósításán, viszont rengeteg meló van vele, így tényleg csak ott foglakoznak vele "szívesen" ahol számlát vezet az ember. Mert költségei is vannak és azt valahonnan le kell venni.

2008. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mint olvashattad van folyószámlám az UniCredit bankban mégsem fogattak szívesen.A MÁK meg 40e Ft-ott kér a folyósításért.Így részemről letudva az anyagi része a többit intézzék el egymás közt.
2008. nov. 17. 17:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül az UniCreditnél intézzük a hitelt és még pénzt is spórolunk meg.
2008. nov. 21. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!