Jelenlegi bankommal nem vagyok megelégedve, hogyan válthatok másikra hogy a legkevesebb ráfizetéssel?

Figyelt kérdés
Jelenlegi bankommal nem vagyok megelégedve,várok vagy egy órát és az ügyintéző nem képes tájékoztatni az egyenlegemről,nagyon rossz érzésem van.Hogyan válthatok bankot legkevesebb ráfizetéssel?

#Bank csere #ráfizetés nélkül?
2019. jún. 24. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Khmmm. Miért nem csináltatsz netbankos szerződést?

Akkor be sem kell menned,és 1 perc alatt belépsz és megnézed az egyenlegedet.


De ez csak egy tipp... Hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem tudjuk, hogy milyen bankolási szokásaid vannak, milyen fizetésed (van, ahol magasabb fizetésnél kedvezőbb a számlavezetés), milyen elvárásaid vannak a bankkal szemben.

Mindenesetre azt tudom javasolni, hogy lehetőleg olyan bankot válassz, aminek közel van a bankfiókja - ha be kell valamiért menned, ne kelljen órákat utazni.

2019. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Melyik banknál van jelenleg a számlád?

Csakhogy nehogy azt ajánlja valaki.


Lakossági vagy céges?


Folyószámlán kívül mit szeretnél még? Hitel, folyószámlahitel vagy bármi plusz?

2019. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet benned van a hiba...
2019. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor nem a bankoddal nem vagy megelégedve, hanem az általad választott bankfiókkal... nem mindegy... ;)


Bankváltás a neve amúgy, minden bank ismeri, be kell adnod az igényed és a 2 bank eintézi a többit egymás közt.

2019. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!