Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért van inkasszó ilyen...

Miért van inkasszó ilyen korán a hónapban?

Figyelt kérdés

Fundamentás hitelünk van, minden hónap 6. munkanapján viszik a részleteket, ami általában 8.a szokott lenni.

Eddig nem jelentett gondot mert 5.én kaptam fizetést.

De most 8 év után munkát váltok és fix 10.e a fizetésnap, nincs előbb.

Mivel 1 éve költöztünk csak be elég sokat költünk még a házra, csinosítjuk, 10 hónapos fiunk van neki is mindent megadunk, illetve van egy kölyökkutyánk és most vettünk kp-ra egy új(abb)nagyobb autót 2.5 millióért. Szóval elég sokat költünk most, nem tudunk épp félre tenni hosszú évek után, de nem is baj, nem felesleges dolgokra megy.. De így most hogy nem áll a számlán egy rakás pénz hogy van az inkasszó? mindig kénytelen leszek 90 ezret rajta hagyni?

Ti hogy oldjátok meg?

Ha 10.e Mt-i szerinti határidő kifizetésre miért nem lehet inkasszó ezután? Nem logikus lenne?


2019. jún. 24. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ha kicsengettél 2,5 misit KPban egy autóra, akkor csak be legyen már megerőltető hónap végén hagyni 100ezret a szánládon. Egyszer kell kibírni, hogy egy hónapra kettő jut, utána .indig az aktuális fizuból félre lehet tenni.
2019. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja végülis tényleg, egyszer kell beáldozni csak, utána jó lesz. Végig sem gondoltam.
2019. jún. 24. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy 10.én átutalod.

12.-ig nem számít késedelmes teljesítésnek.

2019. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!