Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel+CSOK-kal vettünk házat,...

Hitel+CSOK-kal vettünk házat, így is igénybe vehetem korszerűsítésre a falusi CSOK-ot?

Figyelt kérdés

A fürdőszobát szeretnénk felújítani, mert nagyon régiek a csövek. Az ablakok régi fanyílászárók és jön be rajta a hideg ezért ki van póckolva. És vezetékcserét is szeretnénk mert ha a mosógép a mikró és a számítógép egyszerre megy lekapcsol a biztosíték.


Ilyenekre is igénybe lehet venni?



#falusi CSOK #Hitel+Csok
2019. júl. 11. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Egyszer már igénybe vetted a CSOK-ot - többször nem lehet ugyanazt a kedvezményt igénybe venni.
2019. júl. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
52%
Ha megfelelsz a feltételeknek akkor a különbözetett megkaphatod
2019. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 éve vettük igénybe a CSOK-ot. És a falusi CSOK nem egyenlő a CSOK-kal. Mivel nem szocpolt vettünk igénybe így nem a különbözetet kapjuk meg hanem ami jár. Mi esetünkben 1.3m. És arra voltam kíváncsi hogy igénybe vehetem-e ha ugye hitellel vettük a házat. És amiket felsoroltam azt igénybe vehetjük-e? :)
2019. aug. 6. 19:53
 4/4 anonim válasza:
Szia kérdező sikerült igénybe venned? Most mivagyunk ebbe a helyzetben. Hogy van csókos lakás de szeretnénk a falusi csomót kihasználni lehet?
2020. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!