Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A PayPalomra akartam utalni...

A PayPalomra akartam utalni bankszámláról, de elírtam, és ugrott a pénzem?

Figyelt kérdés
OTP bankszámláról akartam hozzáadni a paypal egyenlegemhez, mindent kitöltöttem, de az átutalás azonosítóját nem írtam be, a pénzt levonta, de mivel azonosítóhoz nem írtam semmit így nem kaptam meg. Több mint 24 órája történt. Visszaszerezhetem valahogy a pénzem?
2019. júl. 17. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb mekkora összegről van szó? Mert ez attól is függ.
2019. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6000ft
2019. júl. 17. 18:09
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Két dolgot tehetsz: vagy írsz a Paypalnak, hogy X számláról (ami amúgy gondolom csatolva van a Paypalhoz) utaltál Y összeget, de sajnos nem írtad bele az azonosítót. Volt már rá példa, hogy ilyenkor jóváírták. Vagy nem írsz, és egy idő után (nem tudom, hogy pár nap, pár hét vagy hónap) visszautalják a pénzt, mivel nem tudják beazonosítani, hogy hová is tartozik.
2019. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
írok nekik, köszi a válaszokat
2019. júl. 17. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!