Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident heti törlesztéses...

Provident heti törlesztéses hitelnél mi van akkor ha nem arról a szàmlaszámról utalok amit a szerződésben megadtam?

Figyelt kérdés
Jóváírják az összeget vagy vissza utalják?
2019. júl. 20. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:

mindegy, miről utalsz, csak a közlemény rovatban legyen ott a szerződésszám.

Nem fogják visszautalni.

2019. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ akkor megpróbálom.
2019. júl. 21. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy kisebb összeget fognak jóváírni. A szerződésben vállaltad, hogy melyik számláról utalsz. Ha másik számláról utalsz, akkor büntit fognak rádverni. Nézd meg a szerződésedet, benne kell lennie.
2019. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt el ne hidd, kérdező!

Ilyen ostobaságot még nem hallottam.

Egy részét jóváírják, egy részét meg nem, hogy duplán dolgozzanak, meg keveredeés legyen?

És mit csinálnak a felével, tán visszautalják? Mikor egyértelműen beazonosítható, hogy melyik kölcsönszerződésre érkezett???

Büntetés??? Egy másik bankszámláról való utalás miatt? Mikor az adós időben, rendesen törleszt?

Ne írkáljunk már baromságokat, ha nem értünk hozzá!

2019. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ott dolgoztam. Nem egyszer volt ilyen miatt elmaradása ügyfeleknek. Azért számolnak el kevesebbet, mert az átutalt összeg egy részét levonják nem szerződés szerinti fizetés miatt.
2019. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nem szerződés szerinti fizetes azt jelenti, hogy ha bankba besetal és baki befizetessel oldja meg a befizetést. Nekem 3 db bankszamlam van, mikor melyiken van pénz arról utalok. Illetve bármikor megszunhet bankszamla is :D

Szerintem te nem dolgoztál ott, csak megeset veled, hogy banki fiókos befizetest hajtottal végre :)

2019. júl. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utaltam pàr napja vissza nem küldték de hogy mennyit írtak jóvá nem tudom. Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 25. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!