Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revoluton van ötlete, tapaszta...

Revoluton van ötlete, tapasztalata valakinek, hogyan lehet megúszni a lejárt fizikai kártya helyetti új kártya kiszállítási díját?

Figyelt kérdés
Tudom, alternatíva a virtuális kártya használata mobilbanki alkalmazásban, mobilfizetéssel használni, de azzal nem lehet ATM-ből készpénzt felvenni.

2019. júl. 21. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy, fizesd ki.
2019. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
O.K. nem gond, mert bőven megéri, csak 1800 forint 5 évente, ez egy csésze kávé ára évente, csak kíváncsi voltam. És azon a véleményen vagyok, hogy nincs ingyen ebéd. Ráadásul a standard számlások a Revolutnak csak ráfizetést jelentenek, úgyhogy nemsokára valami díjat be kell vezetniük...
2019. júl. 22. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!